День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану, в СЗШ № 201 було проведено Урок патріотизму для учнів 5-11 класів за темою: “ Крізь пекло афганської війни”.

Метою заходу було ознайомити учнів з подіями та учасниками афганської війни, сприяти формуванню активної життєвої позиції, загальнолюдських цінностей, почуття гордості за славні подвиги в ім'я Вітчизни, виховувати школярів на прикладах мужності і патріотизму.

На уроці був присутній ветеран афганської війни Бенда Андрій Степанович, який закінчив нашу школу.

Також згадали ще одного випускника нашої школи, Костенка Віталія Вікторовича, який загинув 02.09.1984 року при виконанні бойової операції. В школі знаходиться куточок з його листами, фотографіями.

Дедалі все більше віддаляють нас роки від подій тієї війни, але пам’ятники та обеліски, що стоять по всій нашій Україні, живі учасники боїв, будуть постійно нагадувати про трагічні дні війни та тих, хто не повернувся до батьківської хати.

В ході проведення уроку були обговорені питання стосовно причин та

початку афганської війни, трагічні події проведення боїв та значні людські втрати.

Андрій Степанович розповів про те, як він прибув до Афганістану, про солдатське життя, участь у бойових діях та виконання інших службових обов’язків.

Учні школи з цікавістю слухали розповідь ветерана-афганця та засипали його питаннями.

В ході уроку прозвучали тематичні пісні, демонструвався фільм та показано слайди про повсякденне життя воїнів.

Робота щодо збору матеріалів про ветеранів афганської війни продовжується.

Урок патріотизму підготовлено і проведено учителем історії та правознавства, Відмінником освіти України, “спеціалістом вищої категорії”, старшим вчителем Бондаренко Клавдією Пилипівною.

/Files/images/20170215_152017.jpg/Files/images/20170215_154257.jpg/Files/images/20170215_162937.jpg