Шевченківське свято

Шевченківське свято, що відбулося 14 березня 2018 року, стало визначною подією в нашій школі.

Свою любов і шану до Кобзаря учні 5-Б та 8-А класів висловили словами поезій, піснями, музичними та хореографічними композиціями, у які вклали душу і серця.

Глядачі мали змогу пригадати відоме та дізнатись про цікаві моменти з життя поета (сценка "Тарас і козак" у виконанні учнів 5-Б класу).До світу вальсу у виконанні учнів 8-А класу глядачі поринули під пісню "Зоре моя вечірняя.." на слова Т.Г. Шевченка.Учні 8-А класу не тільки читали вірші, танцювали, а й інсценізували уривок із пєси Т.Г. Шевченка "Назар Стодоля", вдало перевтілившись в образи історичної драми часів Руїни.Нескореність українського духу пролунала у фінальній пісні про Україну у виконанні всіх учасників свята.

/Files/images/IMG_9900 (1).JPG/Files/images/IMG_9887.JPG/Files/images/IMG_9881.JPG/Files/images/IMG_9859.JPG