Пленерний урок з геометрії

Математика - це складно і нудно?? Учитель математики Сидорук В.В. довів учням 7-Б зворотнє. У четвер він провів пленерний урок з геометрії. Діти разом з учителем залишили стіни школи й вирушили на свіже повітря, щоб краще орієнтуватися в просторі, а також краще зрозуміти принцип побудови різних геометричних фігур за допомогою циркуля і лінійки. Звичайно, що такий урок пройшов непомітно швидко й цікаво. Кожен учень був маленьким творцем. Разом з тим учні не просто в зошиті малювали кола, п'ятикутники, а й шукали та проектували ці фігури в реальному житті. Адже в системі оновлення освіти учитель повинен пам'ятати про такі умови: зацікавити учня й показати йому практичне застосування вивченого матеріалу.

Галерея "Урок геометрії на свіжому повітрі"