Перемога юної письменниці з 201-ї школи у Всеукраїнському літературному конкурсі «Ми - діти твої, Україно!»

Учениця 4-А класу СЗШ № 201 Єлизавета Шмідт стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми - діти твої, Україно!» імені Данила Кононенко в номінації «Проза». Нагородження відбулося у понеділок, 17 квітня, у Києві в Театрі на Подолі. За інформацією організаційного комітету, на конкурс було подано приблизно сто заявок з різних регіонів України, серед них – 8 з анексованого Криму. Переможців нагороджували в номінаціях «Гран-прі», «Поезія», «Проза» і «Публіцистика». Ліза Шмідт – наймолодша учасниця конкурсу – вразила членів журі недитячою розсудливістю, високим рівнем майстерності, бурхливою фантазією. Вітаємо юну письменницю з перемогою та зичимо подальших творчих успіхів!

/Files/images/27041811.jpg/Files/images/27041812.jpg/Files/images/27041813.jpg

Дата останньої зміни 17 Квітня 2024