Участь учителів-словесників у науково-методичному семінарі

10 січня учителі української мови та літератури СЗШ №201 м.Києва Возна Світлана Анатоліївна й Тимошенко Ольга Василівна взяли участь у науково-методичному семінарі "Формування компетентностей на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури в умовах переходу до Нової української школи", який відбувся з ініціативи ТО "Соняшник" та Київського університету ім.Б.Грінченка. Семінар набув всеукраїнськог омасштабу, адже були присутні учителі не лише Києва та області, а від Заходу до Сходу: Закарпаття, Луцьк, Суми... Учителі мали можливість почути заслуженого учителя України, учителя-практика, автора зошитів з української мови та літератури Олесю Калинич, яка поділилася своїми методами викладання; завідувача кафедри Інституту філології Юрія Ковбасенка, який говорив про актуальність літератури , важливість книги у житті людини та про "історичну амнезію", що досить актуально сьогодні; Андрій Панченков ознайомив усіх з особливостями ЗНО-2019. І це ще не весь список спікерів. Але кожен виступ додав часточку натхнення, став генераторм нових ідей в освітній діяльності, в роботі з дітьми.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024