Підсумки атестації педагогічних працівників у 2024 році

Відповідно до статті 50 Закону України «Про освіту», статті 48 Закону України «Про повну загальну середню освіту», керуючись абзацом 3 пункту 1 розділу II Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, на виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.09.2023 № 102 «Про проведення атестації педагогічних працівників закладів та установ освіти Дніпровського району у 2023/2024 навчальному році», на підставі рішення атестаційної комісії І рівня середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 201 м. Києва (протокол № 6 від 18 березня 2024 року)

1. Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

- МОСЕНДЗ Ганні Анатоліївні – учителю початкових класів.

2. Продовжити на п’ять років термін дії кваліфікаційної категорії

АНТОНЮК Тетяні Олексіївні – учителю початкових класів, яка за результатами атестації визнана такою, що відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

3. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»

МОСЕНДЗ Ганні Анатоліївні – учителю початкових класів.

4. Продовжити на п’ять років термін дії педагогічного звання

АНТОНЮК Тетяні Олексіївні – вчителю початкових класів, яка за результатами атестації визнана такою, що відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист».

5. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» педагогічним працівникам:

- КУЗЬМЕНКО Наталії Михайлівні – учителю інформатики, математики;

- КАЗНАЧЄЄВІЙ Софії Миколаївні – учителю початкових класів.

6. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

КАЗНАЧЄЄВІЙ Софії Миколаївні – вихователю групи продовженого дня.

7. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» педагогічним працівникам:

- ВЕНГЕР Олені Олександрівні – учителю математики;

- ВЕРБІЦЬКІЙ Тетяні Сергіївні – учителю інформатики.

8. Продовжити на п’ять років термін дії кваліфікаційної категорії

ПЛАКСІНУ Дмитру Миколайовичу – учителю історії, який за результатами атестації визнаний таким, що відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст другої категорії».

9. Продовжити на п’ять років термін дії кваліфікаційної категорії

ПЛАКСІНУ Дмитру Миколайовичу – вихователю групи продовжено дня, який за результатами атестації визнаний таким, що відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст другої категорії».

10. Присвоїти 12-й тарифний розряд педагогічним працівникам:

- МАРТИНСЕН Наталії Едуардівні – асистенту учителя;

- БОГУШ Катерині Вадимівні – асистенту учителя.

11. Присвоїти 11-й тарифний розряд педагогічним працівникам:

- ШПИЛЬОВІЙ Наталії Олександрівні – асистенту учителя;

- ГАПОНЬКО Наталії Миколаївні – асистенту учителя.

12. Продовжити на п’ять років термін дії тарифікаційного розряду

МОСЕНДЗ Ганні Анатоліївні – керівнику гуртка, яка за результатами атестації визнана такою, що відповідає раніше встановленому 12-му тарифному розряду.

Наказ по школі про результати атестації педагогічнихї робітників у 2024 році