Найбільш росповсюдженим типом інтегрованого навчання на уроках іноземної мови є технологія CLIL.

Концепція CLIL (Content and Language Integrated Learning) передбачає створення на уроках іноземної мови профільно і професійно орієнтованого середовища за рахунок насичення навчального матеріалу проблематикою, актуальною для досліджуваної дисципліни, розробку програм і курсів з навчання мови, заснованих на контенті конкретної навчальної дисципліни.

Даний підхід відіграє важливу роль у розвитку металінгвістичних і метакогнітівних навичок учнів, а також сприяє формуванню в учнів цілісного уявлення про явища, що відбуваються в світі. За допомогою CLIL навчання на якісно новому рівні вирішуються завдання навчання, розвитку та виховання учнів.

Тому з метою реалізації завдань інтегрування у європейський освітній простір в СЗШ 201 протягом тижня англійської мови були розроблені та проведені такі заходи:

- урок – віртуальна подорож «Welcome to London!»;

- Відкритий урок у 6-В класі «Ці дивовижні тварини»(за методикою CLIL);

- День мультфільмів мовою оригіналу;

- Брейн-ринг "Brighter Grammar";

- Виховний захід «Лист закордонному другу».